ALL HAND MADE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ALL HAND MADE


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
mess
Contacteaza stafful :
RANK
Yahoo! Messenger Sorana Bratu
Reclame
Lucille - margele si accesorii
Am avut un vis... Bijoux De Mon Ange
Tutoriale Handmade *Arts & Crafts*
Ne place
Nastere, Bebelusi
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Despre pasta de modelaj!
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:41 pm Scris de pinkybiju

» Modele superbe!
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:36 pm Scris de pinkybiju

» Targ hand made Pitesti
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:48 pm Scris de lorellay

» cadouri speciale handmade
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:25 pm Scris de romania_handmade

» primul la 100
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 1:20 pm Scris de gepiza

» Cumpar vopsea textila
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 4:19 pm Scris de cecil

» Concurs Margelutze.ro
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:50 am Scris de aly

» sa ne cunoastem...
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:57 am Scris de Michaela

» Targ HandMade Constanta!
sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:48 am Scris de Michaela


 

 sa bem cafeluta impreuna

In jos 
+7
lorellay
loriem77
roxanee
goanga30
madavero
Admin
mari
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 5:40 pm

sa stii Sorana ca sarbatorile ne-a facut sa nu mai avem timp de cafeluta,dar de acum inainte sper sa ne facem timp sa mai stam la o sueta yes
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
roxanee
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 279

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 6:02 pm

da...eu vin la ora 19 la cafea....e bine si asa .....
Sus In jos
lorellay
margeluta micuta
margeluta micuta
lorellay


Mesaje : 224
Varsta : 44

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 7:56 am

prima la cafea..haideti!
Sus In jos
roxanee
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 279

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 9:54 am

Neatza.
Sus In jos
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 31, 2010 9:51 am

buna fetelor va las si eu o cafeluta pana ma intorc din oras sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQU4z6nmklBGXXcadYl9SAvVdKa_cGqYo12RWqrDod6RKZtZTM&t=1&usg=__TgUlDY6ZbNILTgg83HjEAXSjI90=
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 9:48 am

ce faceti fetelor,nu mai vreti sa bem o cafeluta impreuna?
eu va mai las si azi una si ne vedem mai tarziusa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRhlSoovQ4Ojli6Xq_5Y6rxFFORELKxZr4xvLhL1n_SJw8FEh0&t=1&usg=__SIl3ULd4gPQPpiZ6S3lJQyWnCfo=
o zi frumoasa va doresc si multa sanatate
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
scumpetea
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 14
Varsta : 45

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 10:53 am

BUna dimineata fetelor! Am venit si eu la o cafeluta alaturi de voi :[img]http://ww
Sus In jos
gepiza
margeluta micuta
margeluta micuta
gepiza


Mesaje : 260
Varsta : 38

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 12:29 pm

Buna Octavia rose
Sus In jos
http://marinloredana.blogspot.com
roxanee
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 279

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:11 am

O cafeluta serviti?
Sus In jos
roxanee
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 279

sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 11:14 am

Buna dimineata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sa bem cafeluta impreuna   sa bem cafeluta impreuna - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
sa bem cafeluta impreuna
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ALL HAND MADE :: BUN VENIT! :: Despre margele..si nu doar margele!-
Mergi direct la: