ALL HAND MADE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ALL HAND MADE


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
mess
Contacteaza stafful :
RANK
Yahoo! Messenger Sorana Bratu
Reclame
Lucille - margele si accesorii
Am avut un vis... Bijoux De Mon Ange
Tutoriale Handmade *Arts & Crafts*
Ne place
Nastere, Bebelusi
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Despre pasta de modelaj!
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:41 pm Scris de pinkybiju

» Modele superbe!
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:36 pm Scris de pinkybiju

» Targ hand made Pitesti
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:48 pm Scris de lorellay

» cadouri speciale handmade
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:25 pm Scris de romania_handmade

» primul la 100
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 1:20 pm Scris de gepiza

» Cumpar vopsea textila
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 4:19 pm Scris de cecil

» Concurs Margelutze.ro
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:50 am Scris de aly

» sa ne cunoastem...
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:57 am Scris de Michaela

» Targ HandMade Constanta!
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:48 am Scris de Michaela


 

 Ce prostii a mai facut?

In jos 
+6
goanga30
lorellay
madavero
gepiza
Raluca
Admin
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
loriem77
margeluta micuta
margeluta micuta
loriem77


Mesaje : 168
Varsta : 46

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 7:15 am

madavero a scris:
Eu deocamdata nu am avut ghinionul de a pierde ceva pana acum
Ieri dupa-masa stateam cu fata mea in pat si am inceput sa povestim si ea la un moment dat incepe si spune:Termin gradinita,incep scoala,ma duc la scoala,ce viata am
ma dat gata cand am auzit-o ca a zis ce viata am,parca ea ar duce greul in spate


mititicaaaaa... ei resimt totusi "greutatea" vietii la nivelul lor... e greu sa mergi la gradi, sa mai si inveti, sa o asculti pe mama etc.
Sus In jos
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:30 am

si mai sunt multe dialoguri intre noi dar acum nu imi vin in minte
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
loriem77
margeluta micuta
margeluta micuta
loriem77


Mesaje : 168
Varsta : 46

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 9:36 am

madavero a scris:
si mai sunt multe dialoguri intre noi dar acum nu imi vin in minte

cind iti amintesti sa ni le spui... nu de alta, dar sa stiu la ce sa ma astept in viitorul nu foarte indepartat.
Sus In jos
goanga30
margeluta micuta
margeluta micuta
goanga30


Mesaje : 58
Varsta : 47

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:19 am

ieri Theo a avut o zi de groaza
dupa ce ca i s-a stricat tv-ul din camera (noroc ca e in garantie) a dat cu capul in perete,apoi in pat,apoi a cazut pe spate in joaca nororc ca era scaunelul ei de plastic langa perete si a dat cu capul in el,si nu a nimerit peretele,apoi s-a urcat pe masa si a cazut intre pat si masa,lovindu-se la spate Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 89974
nu stiu ce a avut de a fost asa neatenta Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 89974
Sus In jos
http://bijuteriihandmade.yshop.ro/index.html
loriem77
margeluta micuta
margeluta micuta
loriem77


Mesaje : 168
Varsta : 46

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:03 am

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 74380 goanga... pina a spune tu "nu stiu ce a avut de a fost asa neatenta Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 89974" si citind despre nazdravaniile de ieri, am crezut ca Theo este un baietel!
Sus In jos
loriem77
margeluta micuta
margeluta micuta
loriem77


Mesaje : 168
Varsta : 46

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:04 am

tare nazdravana este Theo Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 14565
Sus In jos
goanga30
margeluta micuta
margeluta micuta
goanga30


Mesaje : 58
Varsta : 47

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:10 am

loriem77 a scris:
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 74380 goanga... pina a spune tu "nu stiu ce a avut de a fost asa neatenta Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 89974" si citind despre nazdravaniile de ieri, am crezut ca Theo este un baietel!
multa lume zice ca e baietel Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Lol ca e tare baietoasa si fiind creata zici ca e baiat,si degeaba are cercei ca iarna nu se vad din caiulita,si mami o imbraca mereu sport deci si culorile sunt mai baietoase iarna.vara e domnisoara nu gluma Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 630331

si poze cu ea
Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 07032010666.thCe prostii a mai facut? - Pagina 3 07032010667.thCe prostii a mai facut? - Pagina 3 07032010668.th
Sus In jos
http://bijuteriihandmade.yshop.ro/index.html
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 12:12 pm

foarte frumoasa este fetita,sa-ti traiasca ,se cuminteste ea dupa ce mai creste
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
loriem77
margeluta micuta
margeluta micuta
loriem77


Mesaje : 168
Varsta : 46

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 12:15 pm

ei dar daca ma uit la ochisorii ei nu m-as fi inselat... sunt ochisori de fetita...
e dulce tare!!
Sus In jos
loriem77
margeluta micuta
margeluta micuta
loriem77


Mesaje : 168
Varsta : 46

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 12:16 pm

madavero a scris:
foarte frumoasa este fetita,sa-ti traiasca ,se cuminteste ea dupa ce mai creste

las' ca cine a mai vazut baba frumoasa si copil cuminte :P
Sus In jos
goanga30
margeluta micuta
margeluta micuta
goanga30


Mesaje : 58
Varsta : 47

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 12:24 pm

ca orice copil face si ea prostii,si nu imi pare rau Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 535895 ca e nebunatica din contra,insa ma supara cateodata ca nu e atenta si prinde cate o zi din asta de se bumbaceste singura.
a mai avut zile din astea,de a reusit sa-si sparga buza in 2 locuri in aceiasi zi,sa dea cu capul in pereti,cu coada de mop in gura,sa-si rupa genunchii pe covor.
Aaaaaaa si ieri a cazut prin casa o data cu bicicleta si de 2 ori cu trotineta,ca pe astea le uitasem Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 724782
singurele mom de liniste au fost cat a rontait la morcovi Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Lol
Sus In jos
http://bijuteriihandmade.yshop.ro/index.html
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 12:42 pm

este bine ca este sanatosa,asta conteaza cel mai mult
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
roxanee
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 279

Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 10:59 am

Eu in fiecare zi i descopar o vanataie noua.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce prostii a mai facut?   Ce prostii a mai facut? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce prostii a mai facut?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ALL HAND MADE :: Arhiva :: Copilul meu stie ....-
Mergi direct la: