ALL HAND MADE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ALL HAND MADE


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
mess
Contacteaza stafful :
RANK
Yahoo! Messenger Sorana Bratu
Subiecte similare
Reclame
Lucille - margele si accesorii
Am avut un vis... Bijoux De Mon Ange
Tutoriale Handmade *Arts & Crafts*
Ne place
Nastere, Bebelusi
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Despre pasta de modelaj!
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:41 pm Scris de pinkybiju

» Modele superbe!
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:36 pm Scris de pinkybiju

» Targ hand made Pitesti
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:48 pm Scris de lorellay

» cadouri speciale handmade
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:25 pm Scris de romania_handmade

» primul la 100
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 1:20 pm Scris de gepiza

» Cumpar vopsea textila
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 4:19 pm Scris de cecil

» Concurs Margelutze.ro
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:50 am Scris de aly

» sa ne cunoastem...
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:57 am Scris de Michaela

» Targ HandMade Constanta!
Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:48 am Scris de Michaela


 

 Ajutor pentru conf de margele

In jos 
+4
loriem77
madavero
bebelusha18
Madalina
8 participanți
AutorMesaj
Madalina
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 2
Varsta : 37

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeDum Mar 07, 2010 12:43 pm

buna ziua
as dori sa confectionez si eu margele dar nu cunosc procedura, pe cine trebuie sa contactez?
va rog sa ma ajutati cu mai multe informatii pe adresa de mail voicumadalina25@yahoo.com

multumesc
Sus In jos
bebelusha18
margeluta micuta
margeluta micuta
bebelusha18


Mesaje : 225
Varsta : 41

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 12:19 am

pai cred ca fetele de aici te vor ajuta cu drag
Sus In jos
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:05 am

nu stiu la ce se refera
despre ce materiale sunt necesare pentru margele?cu ce vrei sa lucrezi?cu margele sau cu fimo?
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
loriem77
margeluta micuta
margeluta micuta
loriem77


Mesaje : 168
Varsta : 46

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 7:34 am

poate si cu si cu...
Sus In jos
madavero
margeluta micuta
margeluta micuta
madavero


Mesaje : 290
Varsta : 44

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 8:57 am

cred ca ar putea sa ne spuna
Sus In jos
http://in-casuta-cu-povesti.forumulmeu.ro/
lorellay
margeluta micuta
margeluta micuta
lorellay


Mesaje : 224
Varsta : 44

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 2:26 pm

hello..madalina...daca intrii pe forum vei gasi informatiile necesare..sunt impartite pe categorii..fetele sar in ajutor fiecare cu ce stiu....
acum doar sa ne spui exact ce vrei!margele de nisip?fimo?milleflori?sunt atatea...
Sus In jos
Madalina
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 2
Varsta : 37

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:09 pm

va multumesc frumos ca mi-ati raspuns la mesaj
vreau sa fiu sincera cu voi, si va spun de la inceput ca nu am mai lucrat, sunt dispusa sa invat oricat mi-ar lua acest lucru, deci nu stiu care este procedeul, de unde fac rost de materiale? se face comanda? primesti si instructiuni, deoarece pe site am vazut poze si cu instructiuni.
Lorellay am incercat sa intru pe forum dar nu stiu de ce nu am reusit inca, sper ca pana la urma sa pot intra
Sus In jos
lorellay
margeluta micuta
margeluta micuta
lorellay


Mesaje : 224
Varsta : 44

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 11:26 am

draga mea..pai cum ai scris aici..cauta si la celelalte subiecte..si vei gasi destule informatii..de unde cumparam, ce cumparam..cum incepem...si daca ai nevoie de ceva ce nu gasesti..intreaba!
si cu inceputul...cred ca toate de aici suntem la inceput inceput..doar din ce stiu eu bijouxdemonange e avansata!
Sus In jos
roxanee
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 279

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 10:16 am

Cu putina rabdare o sa reusesti. Intra mai intai pe topicurile cu materie prima, apoi pe cele cu sfaturi si scheme, inceputul e mai greu.
Sus In jos
gepiza
margeluta micuta
margeluta micuta
gepiza


Mesaje : 260
Varsta : 38

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeLun Apr 26, 2010 7:59 pm

O sa gasesti saituri cu modele,cu scheme,cu magazine online cu margele si cand nu stii ceva intrebi.
Sus In jos
http://marinloredana.blogspot.com
scumpetea
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 14
Varsta : 45

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 11:01 am

Si eu am un ser de margelit dar deocamdata sunt in faza de documentare...Nu am decat cateva margelute care nu imi ajung sa fac un set asa ca mi-ar mai trbui si alte margelute dar si alte accesorii...Decomdata cu bugetul nu stau prea bine sa mi le pot cumpara dar cine stie...
Sus In jos
gepiza
margeluta micuta
margeluta micuta
gepiza


Mesaje : 260
Varsta : 38

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 12:23 pm

O sa vina si vremea aia Octavia
Daca ai nevoie de ajutor teoretic aici sunt. flower
Sus In jos
http://marinloredana.blogspot.com
bebelusha18
margeluta micuta
margeluta micuta
bebelusha18


Mesaje : 225
Varsta : 41

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 1:00 am

la fel si eu octavia .. ma documentez... si apoi o sa incep sa o bat la cap pe lore hehehe
Sus In jos
gepiza
margeluta micuta
margeluta micuta
gepiza


Mesaje : 260
Varsta : 38

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 8:28 am

De-abia astept Andreea rose
Sus In jos
http://marinloredana.blogspot.com
roxanee
margeluta micuta
margeluta micuta



Mesaje : 279

Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:10 am

Andreea ai inceput margelitul?? gffgf
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ajutor pentru conf de margele Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor pentru conf de margele   Ajutor pentru conf de margele Icon_minitime

Sus In jos
 
Ajutor pentru conf de margele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Broderie de margele
» Tutoriale margele de nisip!
» Baza inel margele de nisip!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ALL HAND MADE :: BUN VENIT! :: Despre margele..si nu doar margele!-
Mergi direct la: